Palestinský národ je velkým podvodem médií

16. října 2015 v 14:24 | Thyronx |  Zajimavosti ze sveta

Přestaňme konečně s tím židovským holocaustem… (z archivu)

Motto: Přesto, že socialistický komunismus zkrachoval, protože jej převálcovala realita, jeho odnože žijí stále dál…
Politická korektnost, pozitivní diskriminace, levicový liberalismus, neomarxismus, feminismus, antiamerikanismus, antisemitismus nebo antisionismus, nesnášenlivý sekularismus, pacifismus, ekonomický antiglobalismus, europeismus, multikulturalismus, neonacismus a další různé ismy…
Zatímco komunismus ničil charaktery, rodinu, náboženství a soukromé vlastníctví přímočaře, výše uvedené "ismy" to dělají pomalu a nenápadně. Zákeřně a v tichosti svých brlohů a stok, jako krysy a potkani ohlodávají pilíře západní civilizace, aby v konečném důsledku přivodili její pád, aby mohli ovládat svět s ničeho se neštítícími teroristickými musulmany v jednom obrovském zeleném a středověkém Kálifátu.

Apelujeme na vás:
  • Prosperita světa sa dá vybudovat jen na zásadách důsledné tržní ekonomiky bez přivlastků, na občanském vlastenectví a s uvědoměním si, že skutečná svoboda je především v síle charakteru. Jen na takovémto základě hodnot si můžeme vybírat, co je morální a správné.

Palestinci neexistují, stejně jako Osetinci
  • Pod záminku boje za samostatnost se dnes schová leccos. Nadpis nemá za účel šokovat. Popisuje skutečný stav věci. Samozřejmě, že každý národ má právo na sebeurčení. Pokud ovšem existuje…

Kdo to jsou Osetinci?

Takzvaní Osetinci žijící na území Gruzie…. o kom je vlastně řeč? Nyní o zhruba 50 000 osobách s ruskými pasy, platících rubly a mluvících rusky, které zde vysadilo Rusko jako svůj předvoj. Gruzínské Sudety by bylo nejpříznačnější označení. Samozvaný osetinský vládce se dokonce i do médií nechal slyšet, že ihned po vyhlášení nezávislosti na Gruzii se chce připojit k Rusku. Prostě patriot jak má být. Ale ruský!
Tím, že někdo žije na lokalitě mající vlastní místopisný název, nestává se členem národa. Obyvatelé Liberce nejsou také národem Liberečanů. A to je jich 2× tolik, co tzv. Osetinců! Jsou pátou kolonou rozpínavého impéria. Kdo bude další? Karlovy Vary? Dozvíme se opět, že Putin cítí za svou povinnost jít bránit ruské občany v jejich trvalém bydlišti?

Palestinci mají ještě pikantnější historii

Palestina je pouze jiný přepis názvu Filištína. Palestinec = Filištín. Tento národ byl úplně vyhuben ve 4.století před Kristem nájezdem Peršanů. Toto území se pod správou Říše římské později jmenovalo provincie Judea. Podle svých obyvatel - Židů.
Roku 132 však Židé pod vedením Bar Kochby povstali, na 2 roky ustanovili vlastní království a úplně zdecimovali XXII. Římskou legii. Nakonec však podlehli ohromné početní převaze Římanů a císař Hadrián se začal mstít.
Vyhladil přes 500 000 Židů, na posvátnou chrámovou horu postavil pohanskou sochu Jupitera a svojí vlastní. A na závěr provincii Judea přejmenoval oficiálně na provincii Philistina. Žádní filištíni tam nikdy nežili. Dávno předtím a nikdy potom. Šlo jen o akt pomsty a úmyslné potupné označení. A kde se tedy vzali dnešní "Palestinci"?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama