Jak vypadá týdenní nákup v několika vybraných zemích?

12. května 2013 v 16:37 | Thyronx |  Zajimavosti ze sveta

Toto je nákup na týden v průměrné Italské rodině:

Zde na dolním obrázku vidíte typycký týdenní nákup průměrné Polské rodiny:


Níkup na týden v Británii vypadá asi takto:


Tak nějak vypadá nákup na týden v Německu:Nákup na týden v takovém Čadu:


Nákup na týden v USA

podle mne vypadá cela jinak, ale asi žiji hodně rozdílným způsobem, ostatně žiji víc evropsky než Amíci, ale je dáno.


Nákup na week v Bhutanu asi překvapí


No a nakonec jsem si nechal obrázek týdenního nákupu průměrné české rodiny:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petr K. Petr K. | E-mail | 13. května 2013 v 5:49 | Reagovat

Pane "Thyronxi", odborářská pijavice z UAW 9United Auto Workers) na nebohém těle automobilky Ford: Vy že jste pravičák? Dokonce republikán? Své "štěstí" v Americe, tedy hlavně a především svoji OKÁZALOU konzumaci máte založenou na tom, že jste členem (mafií tradičně řízené?) odborové organizace UAW, která je jedna z velice mála odborových svazů které v USA přežily posledních 40 let decimace, která zvláště nabrala na obrátkách za Reagana (jeho rozbití odborů kontrolorů leteckého provozu atd.)

Vy a vaši polovzdělaní "bratři" v UAW přivedli zu grunt detroitské automobilky a v kombinaci s arogantním manažmentem Big Three 9GM, Ford, Chrysler) a žalostně sovětskou úrovné designu a kvality aut i celý domácí automobilový průmysl, který, i před Reaganovo "kroucení rukou" japonským automibilkám atd. již po 40 let masivně ztrácí podíl na trhu (ve prospěch Japonců a Korejců).

Šunty, které "Detroit" vyrábí už po desetiletí většina Američanů nekupuje, jen redneci (burani), hlavně ve vnitrozemí, ikdyž i oni už nebaští vaše ODBORÁŘSKÉ "Buy American", což moc pravicové opravdu není.

Takže vaše léta hlopupých "pravicových rad a porad" kterou nás obšťastňujete jsou v příkrém rozporu s tím, co vy sám děláte a z čeho tyjete. Mátě štěstí, že jste jedním z asi 3 procent manuálů v USA, kteří ještě mají celkem silné odbory. Toť vše.

Jinak jste rád, že se vy a rodina vrátí domů veřer živá a neoloupená "bratry" černochy, kolegy z montážní linky u Forda. Detroit je hlavním městem nejtěžších kategorií americké kriminality. Zu grunt, teď pod nucenou státní správou, čelíc bankrotu (Chapter 9), 78.000 "domů", dreřevných rozpadajících se chatrčí je zadeklováno, opuštěno,minimálně 60.000 stavebnách parcel opuštěno, parazitů, bývalých zaměstnanců města na penzi je více než těch, kteří ještě z města tyjí, ikdyž služby, vymlácené ulice, školy jako v Africe, jsou jako v Haiti.

Tak si třeba zde ukazujte kolik si nakoupí junku (litry coly, bílého Wonder Bread a jiných na tkloušťku nejen černým jdoucích "potravin" z amerických supermarketů).

Dělejte u nás doma machra, navíc "pravičáka", ikdyž jste sám odborářská pijavice, navíc mající podíl na totálním bankrotu Detroitu a jeho automobilovém průmyslu.

2 app app | 25. března 2014 v 11:42 | Reagovat

Thyronxi, vy máte v hlavě buď nakakáno nebo prostě jen záměrně plivete špínu na všechno české.
Obrázky, které jste použil nahoře, jsou vytažené z prezentace ukazující průměrný týdenní nákup POTRAVIN v jednotlivých zemích. Proto použitá poslední fotka s hajzlpapírem, pracím prostředkem, grilovacím uhlím a bicyklem je I NA VAŠI ÚROVEŇ HODNĚ MIMO :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama