Komunistů se bojí jen zloděj

27. října 2012 v 17:06 | Thyronx |  Politika
Drtivá a zasloužená porážka pravice.

Naše země potřebuje komunisty ve vládě už hodně dlouho. "V příštích volbách má KSČM na to, aby volby vyhrála. Zvláště pak, bude-li tato vláda dále pokračovat. Ale i kdyby skončila druhá za ČSSD, tak je jasné, že parlamentní volby vyhraje drtivě levice a KSČM by měla jít do vlády, do řádné koalice s ČSSD. Vzniklo by to, co naše zem už potřebuje jako sůl, a to je silná levicová vláda," je přesvědčen protivládní aktivista.
Komunistická totalita prý nehrozí. Jen modrá
Na druhé straně se našla řada komentátorů i politiků, kteří volby hodnotili jako nástup komunistické totality, rudou záři a podobně. "Výroky typu 'rudá záře' či 'rudý říjen' jsou jen hloupé a ubohé plky, nad kterými se jen usmívám a klepu si na čelo směrem k autorovi takového výroku. Oni tito 'modří bojovníci za svobodu' zapomněli, že žijeme ve 21. stolení a není možné již nikdy opakovat to, co se dělo v 50. letech za Gottwalda."


Dnešní KSČM prý s těmi gottwaldovskými nelze srovnávat. "Žádná totalita nehrozí, spíš se jen bojí o své nakradené majetky a ten, kdo získal majetek nepoctivou cestou, se má bát určitě! Jestli nám naopak nehrozí "modrá totalita", tím myslím nebohého řidiče Romana Smetanu, který byl za svobodný projev odsouzen soudkyní - manželkou Ivana Langera z ODS a žalobu na něho podala také ODS," komentuje kauzu řidiče, který odmítl veřejně prospěšné práce a musí proto nastoupit do vězení.
Nutno ale dodat, že řidič Smetana svůj svobodný názor vyjádřil na soukromém majetku, který měl někdo, v tomto případě ODS, zaplacený.
ODS a TOP 09 míří na propadliště dějin
Někteří z uchazečů o prezidentský úřad se nechali slyšet, že by vládu jakoukoli účastí komunistů nejmenovali. Pokud ale vím, tak jmenovat premiéra na základě výsledku voleb, je prezidentova povinnost. Takže pokud by nesplnil svou ústavní povinnost, dopustil by se velezrady a mohl by být žalován a jistě i zbaven funkce Ústavním soudem. Prezident, který by nerespektoval vůli lidu - voličů, nemá na Hradě co dělat."
Volby předznamenávají konec jak ODS, tak TOP 09. Jestli nezmění svou politiku a to podle jejich siláckých vyjádření hned po volbách zřejmě nehrozí, skončí v propadlišti dějin České republiky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Horez Horez | E-mail | 30. října 2012 v 19:37 | Reagovat

Bože, to jsou bláboly :-D

2 Petr Petr | 19. prosince 2012 v 6:40 | Reagovat

Prosím Vás, to myslíte jako vážně, to co píšete? Vám nestačilo tolik let teroru a útlaku? Je neskutečné, že po tolika letech útlaku toto vůbec můžete napsat.

3 a a | 25. března 2014 v 20:52 | Reagovat

Magor?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama