Jak mlaská Poslanecká Sněmovna?

16. srpna 2012 v 10:49 | Thyronx |  Zajimavosti z Cech

Dovolil jsem si nahlédnout do ceníku občerstvovacích bufetů v Poslanecké Sněmovně.

Páni poslanci totiž mají tak malé příjmy, že jim musi ti, co je zvolili připlácet na jejich žvanec.Za to vše Vám Vaši poslanci - zákonodárci, které si zvolili, posílají vřelé díky.

Sami sobě si odhlasují další zlevnění poslaneckých jídel a nápojů. Snad si nemyslíte,že budou platit ceny jaké platí lúza na podstatně menších platech a zejména na důchodech, které dělaji ostudu nejen Česku ale celé Evropske Unii. Arogance politiků mezná mezí a ti s nejvyššími platy jdou příkladem.

Následuje porovnání cen nápojů ten první sloupek je rok 2012 a ten druhý je s cenami z r. 2002 tedy pře deseti lety!

copak asi stojí takove kuřecí stehno?

Určitě ho najdete na jídelním lístku za 60 Kč. A za kolik ho dostanete v restauraci Vy, važení voliči?

Tak kohopak budeme volit o příštích parlamentních volbách? Opět tu mlaskající svoloč a nebo ............ se bude opět kroužkovat? Já myslím že hodně budoucích voličů má v hlavě jasno. "Mluvka" Nečas z toho teprve bude mít těžké spaní. Má za to, že opozice nemá krizový plán a tak že výsledek voleb bude uspokojivý. Věřte Nečasi že nebude a že na každé prase se vaří voda a uvaří se. Takzvaní lobisté 9známí spíše pod označením ZLODĚJI, TUNELÁŘI, ODKLANĚČI fondů jakéhokoliv původu, na ty dojde dřív či později a mám pocit že úplatky je už z toho nedostanou. NIKDO doslova a dopísmene si na vládních úřadech a Sněmovně i Senátu si není jistý, jestli se na něho nenapíchla policie spolu s justicí.


Chutná?

Však Tví voliči ti na ten jogurt doplácejí několikanásobně víc, než

jsi za něj zaplatil ty.


Tato restaurace je určena pouze pro poslance a jejich hosty. Řeněme lobisty, odklaněče, a pod. jak se dnes říká zlodějům.


jyumtžuutygfrds

V demokratických zemích jsou poslanecké sněmovny přístupné LIDU, příkladem je USA. A že by měli zákonodárci USA nebo Senátoři jídlo lacinější než lúza je nemyslitelné.

V Čechách poslanci mlaskají obzvláště nahlas a mnozí se už načili i chrochtat.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama