Je Cesko osidlene narodem zbabelcu?

13. července 2008 v 19:46 | Thyronx |  Politika
Motto: Nickname Někdo mi napsal - Jsem proti radaru! Nevím totiž, proč bychom měli Američanům lézt do zadku a taky nechci aby mi na baráku přistála Katka. Na nás přece Irák ani Irán neutočí, jako na Američany, tak ať si staví radar někde u sebe…
Bývaly doby, kdy se prostí čeští občané, ale hlavně chlapi, za zbabělost styděli. A byly takové časy, že dokonce chtěli bránit svůj stát před po zuby ozbrojeným Hitlerem, a jen díky tehdejší ekonomické loby rozvinuté buržoazní společnosti a zbabělosti svých tzv. spojenců se museli vzdát bez boje.
Mnozí z toho pak měli doživotní trauma, a kdyby mohli, otočili by kolo dějin nejen oni, ale i ti naši tehdejší zbabělí spojenci, zpět. Naši dědové a pradědové byli totiž poté svědky následné bezbřehé kolaborace, závisti a zřejmě i genové "předposranosti" nemalého množství malých českých lidiček, který ucítivše příležitost, udávali a donášeli gestapu tak, že i tomu se to nemálo zajídalo.
Tehdejší krásné české Vlasty se bez skrupulí válely s esesmany, chrabří čeští Janové či Václavové se poněmčovali a udávali souseda, jen aby se například mohli nastěhovat do jeho bytu s pavlačí…
Pro svoje spoluobčany jiného vyznání tenkrát nehnuli ani prstem, a až na malé výjimky jim to ze samé nízkosti a chamtivosti dokonce přáli. Jejich potomci jim to ostatně přejí dodnes, a kdyby mohli, zařídili by nový holocaust, a přibalili do něj i podnikatele svého vlastního vyznání - majetku není nikdy dost, že?
Po válce se ti stejní "ke všem režimům loajální" občané nahrnuli do Rudých brigád a začali se mstít na ženách a dětech (většinou vdovách a sirotcích) tzv. sudeťáků, z nichž většina co měla opravdu něco na svědomí již dávno utekla spolu s německou armádou do bezpečí.
Tito horliví soudruzi si svoje již dříve zkrvavené ruce, od podílení se na diskriminaci a na přímých i nepřímých vraždách svých českých spoluobčanů, myli nyní v krvi dalších, tentokrát německých obětí. Nezřídka se stavěli do čela tzv. Akčních výborů a podněcovali obyvatele k nenávisti, aby pak řídili davové šílení zpitomělých vesměs opilých občanů, opilých jednak euforií z konce války a v nemalé míře také vykopanou slivovicí ze zahrádky.
Zatímco se rozvášněné masy vrhaly na německé vdovy a sirotky, tu domnělou příčinu svých útrap, tak oni zase s nenávistí v oku sledovali zda se jim náhodou nevrátí z nacistického koncentráku ten jejich udaný soused, po kterém měli tu pavlač, a nebo nedej Bože ten žid, co si u nich před transportem schoval majetek!
Byla to doba, kdy stačilo ukázat na kohokoli prstem, a dav konal. Své by o tom mohla vyprávět Adina Mandlová, Hana Vítová, a nebo i Vlasta Burian. V neposlední řadě i Lída Baarová, jejíž otec i sestra byli dohnáni k sebevraždě, a kterou tu uvádím s plným vědomím toho, že ještě dnes tu bude jistě nějaký uslintaný závistivec plivat na její památku, aby si odpoledne klidně pustil její film na DVD, a nechal se inspirovat nejen jejím hereckým uměním.

Pak přišel komunistický puč

A tu teprve nastalo pravé rudé řádění a běsnění! Nejlepší syny a dcery našeho národa, co zůstali po nacistickém šílenství naživu, pronásledovala rudá moc proletariátu až za hrob. Zavírala, věznila, mučila a popravovala jako smyslů zbavená všechny své odpůrce, jejich děti a dokonce i děti jejich dětí, včetně všech příbuzných, kteří se včas a účinně od svých předků nedistancovali, a nebo kteří před rudým terorem včas neutekli do zahraničí.
Stavěla pro své vlastní občany koncentráky, mučila je, bila, popravovala a dovolila je vyvážet na Sibiř do gulagů. Nechci se tu šíře rozepisovat o akčních výborech a jiných zlodějských prackách Kremlu a Gottwaldových pohůnků, o dopadu jejich politiky na vědomí a charakter národa, ale aspoň tu za všechny oběti připomenu dva zločiny z největších:
  1. Odpornou, zbabělou a neomluvitelně sprostou a zákeřnou vraždu, generála a hrdiny ČSR Heliodora Píky - popraveného za Gottwalda a Svobody…
  1. Nacistický koncentrák přeživší statečnou a ušlechtilou ženu Miladu Horákovou popravenou komunistickým tribunálem, za nemalého přispění lidské zrůdy Polednové, pomalým dušením na oprátce.
Tato a další hrubá a surová komunistická zvůle, je dostatečně popsána v literatuře, filmu i na internetu - např. zde: http://totalita.cz nebo zde: http://www.abchistory.cz/komunismus.htm

Dědictví Rudé totality

Ničeho se neštítící Bohu rovní zástupci Rudé masy nám s menší či větší razancí vládli po dlouhých 40 let, a za tu dobu zřejmě téměř dokonaly své dílo. Ve dvou emigrantských vlnách odešlo až na pár jedinců všechno, co kdy za něco stálo a co se nebálo říkat pravdu.
Odešli lidé co viděli dál než na špičku svého vlastního nosu, odešly mozky… a národ se stal ze 70% poslušným a nemyslícím stádem, které se zajímá právě jen o tu pastvinu, kterou má na dosah svého mlsného a zhýčkaného čumáku.
A výsledek? Dnes se za zbabělost nestydíme, ba právě naopak, dokonce ji považujeme za správnou věc! Přece když budeme hodní, Ježíšek nám nadělí…
Jak si jinak vysvětlit, že se to všude jen hemží podobnými názory jako nám napsal ten nick Někdo? Někdo… podivný nick… Ale že tím vlastně dobrovolně píše, že je de fakto nikdo, když ani jméno nemá, to asi nepochopil…

Zadarmo tě ani do zadku nikdo nenakope

Podle toho dopadají i volby, zhruba 30% voličů ví, co má volit a proč. Ostatní buď nevolí vůbec a nebo staré osvědčené kecálky "Slibíme co můžeme - splníme co chceme" made in Bratrstvo socanskorudé pracky.
Je neuvěřitelné jak jsme nepoučitelní… jak stále věříme, že někdo se bude ZADARMO pro nás angažovat a sedře se z vlastní kůže jen proto, abychom MY! měli blahobyt.
Je to jako s tou babkou u nás v ulici, co neustále objednává nějaké výhodné balíčky zadarmo a pak za mnou chodí s dotazem, kde a jak má reklamovat to co jí poslali ZADARMO, protože to nevypadá tak, jak se to tvářillo na tom obrázku v katalogu a je to vlastně aušus…
Kouká na mě jako na utajovače jejího celoživotního štěstí, když jí sděluju, že to, co dostala zadarmo může jedině zahodit když se jí to nehodí, protože těžko bude požadovat náhradu škody za něco, co dostala jako prezent z něčí "dobré vůle" a za co tedy nic neplatila. A už vůbec nedoufám, že se někdy dočkám toho, že babka pochopí, že za to ZADARMO vlastně zaplatila, ale nepřímo a to hned několikrát v ceně zboží v povinných objednávkách těchto vykutálených firem, a rozdíl je právě v tom, že danajský dáreček nemůže reklamovat…
Nojo, ale milý moji spoluobčané, babce je už 83 let - kolik je Vám, že pořád věříte na pohádky a na Sedávej panenko v koutě… či v něčí krásné oči, nebo dokonce v to, že nebudete-li se bránit, nebudete přepadeni? Co myslíte, je někde něco zadarmo? A pokud ano, z čeho žijou ti, co to ZADARMO vyrábějí?
Apeluji na vás, je to s námi opravdu tak zlé, jsme opravdu takový hloupý národ zbabělců, co raději ohne hřbet a dá se porobit, doufajíc při tom, že se bude mít pod něčí knutou jakž takž dobře, a tak se snažíme na úkor druhých přežít vlastně v tom smrádku a teploučku o trochu dýl? Opravdu se domníváme, že život je o tom, jestli si koupím Mercedes, nebo nějakou ojetinu z bazaru? Opravdu si nepamatujeme, co je to nesvoboda?
No tak, jen do toho, ring volný!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama